Розклад занять на 2 семестр 3 курсу

Розклад занять на 2 семестр 3 курсу

1 тиждень

Понеділок:

1 пара:

1 підгрупа – 9,15—11,30 – інфекційні хвороби

2 підгрупа — 8,15—11,30 – нервові хвороби (Копаниця Оксана Миронівна)

3 підгрупа – 9,15 – 11,30—педіатрія (Мирончук Юрій Андрійович)

2 пара:

12,30—16,00 – терапія(лекція)

3 пара:

14,30—16,00 – фіз. Вих.

4 пара:

16,30—17,50 соціологія

Вівторок:

1 пара:

1 підгрупа – 9,15—11,30 –терапія

2 підгрупа – 9,15—11,30 – педіатрія(Мирончук Юрій Андрійович)

3 підгрупа –9,15—11,30 – хірургія

2 пара:

12,30—14,00 –педіатрія (лекція)

3 пара:

14,30—16,00 – іноземна

4 пара:

16,30—17,50 фізвих

Середа:

1 пара:

1 підгрупа – 9,15—11,30 – хірургія

2 підгрупа 9,15—11,30 – терапія

3 підгрупа – 9,15—11,30 – інфекційні хвороби

2 пара:

12,30—14,00 – нервові хвороби (лекція)

3 пара:

1 підгрупа – 14,30 – 18,15 – нервові хвороби

2 підгрупа – 14,30—16,45 – інфекційні хвороби

3 підгрупа – пропуск

Четвер:

1 пара:

1 підгрупа –пропуск

2 підгрупа – 9,15 – 11,30 хірургія

3 підгрупа – 9,15—11,30 терапія

2 пара:

12,30—14,00 – інфекційні хвороби (лекція)

3 пара:

1 підгрупа – 14,30—16,45 – педіатрія (Олійник Світлана Олександрівна)

2 підгрупа – пропуск

3 підгрупа – 14,30—18,15 – нервові хвороби

2 тиждень

Понеділок:

1 пара:

1 підгрупа – 9,15—11,30 – інфекційні хвороби

2 підгрупа — 8,15—11,30 – нервові хвороби (Копаниця Оксана Миронівна)

3 підгрупа – 9,15 – 11,30—педіатрія (Мирончук Юрій Андрійович)

2 пара:

12,30—16,00 – стомат. захворювання(лекція)(Нікшич Тамара Аврамівна)

3 пара:

14,30—16,00 – фіз. Вих.

4 пара:

16,30—17,50 ділове мовлення

Вівторок:

1 пара:

1 підгрупа – 9,15—11,30 –терапія

2 підгрупа – 9,15—11,30 – педіатрія(Мирончук Юрій Андрійович)

3 підгрупа –9,15—11,30 – хірургія

2 пара:

12,30—14,00 –хірургія(лекція)

3 пара:

14,30—16,00 – іноземна

4 пара:

16,30—17,50 фізвих

Середа:

1 пара:

1 підгрупа – 9,15—11,30 – хірургія

2 підгрупа — 9,15—11,30 – терапія

3 підгрупа – 9,15—11,30 – інфекційні хвороби

2 пара:

12,30—14,00 – нервові хвороби (лекція)

3 пара:

1 підгрупа – 14,30 – 18,15 – нервові хвороби

2 підгрупа – 14,30—16,45 – інфекційні хвороби

3 підгрупа – пропуск

Четвер:

1 пара:

1 підгрупа –пропуск

2 підгрупа – 9,15 – 11,30 хірургія

3 підгрупа – 9,15—11,30 терапія

2 пара:

12,30—14,00 – охорона праці (лекція) (Туровська І.О)

3 пара:

1 підгрупа – 14,30—16,45 – педіатрія (Олійник Світлана Олександрівна)

2 підгрупа – пропуск

3 підгрупа – 14,30—18,15 – нервові хвороби

П*ятниця розділяється на три тижні :

П*ятниця 1 тиждень:

1 підгрупа – 9,15—11,30 – охорона праці

2 підгрупа – 8,30—11,30 – акушерство

3 підгрупа – 9,15 –11,30 – стомат. захворювання

П*ятниця 2 тиждень:

1 підгрупа – 9,15 –11,30 – стомат.захворювання

2 підгрупа – 9,15—11,30 – охорона праці

3 підгрупа –8,30 –11,30 – акушерство

П*ятниця 3 тиждень:

1 підгрупа – 8,30 – 11,30 – акушерство

2 підгрупа – 9,15—11,30 – стомат.захворювання

3 підгрупа – 9,15—11,30—охорона праці

2 пара:

12,30—14,00 – акушерство (лекція)